C-DATA XPON ONU FD511G-X-F690


За цена ни позвънете или пишете.
На склад
SKU
5.7213/ONU
Icon Етикет Описание Тип Размер Смъкни
pdf FD511G-X-F690(1GE xPON ONU)datasheet-v2.0.pdf pdf 307.6 KB Смъкни

ONU-то на склад е за SC/PC (син) конектор.

FD511G-X-F690 е XPON ONU което поддържа едновременно EPON и GPON технологи. ONU-то автоматично превключва в съответния PON режим в зависимост от сигнала, който получава от OLT-то.

FD511G-X-F690 разполага с високопроизводителни способности за да предостави високоскоростен интернет и IP телевизия. Предлага добра съвместимост с OLT-та от различни провизодители, като Huawei/ZTE/Fiberhome/Alcatel-Lucent/RAISECOM. Предлага ефективно и евтино решение за високоскоростен достъп на крайния потребител, минимазирайки разходите за поддръжка и първоначална инвестиция.

Кратки спецификации:

GPON/EPON Port

  • SC/APC single mode single fiber
  • GPON:FSAN G.984.2 standard
  • EPON:1000BASE-PX20+ symmetric
  • GPON:2.488Gbps/1.244Gbps downstream/upstream
  • EPON:1.25Gbps downstream/upstream
  • Wavelength : Transmit: 1310nm Receiver: 1490nm
  • Receiving sensitivity : GPON:-28dBm EPON:-27dBm
  • Saturated power : GPON:-8dBm EPON:-3dBm
  • Transmitting power : GPON:0.5~5dBm EPON:0~4dBm

User Port(LAN)

  • 1*10/100/1000 M Auto-negotiation RJ45 ports
  • Full Duplex / Half-Duplex
  • RJ45, Auto-MDI/MDI-X
  • Transmission Distance 100 Meter

Indicators

  • PWR / PON / LOS / LAN

Power

  • External 12V/0.5A DC power supply adapter
  • Power consumption: 3W

Dimension and Weight

  • Item Dimension:
  • 78mm(L) x78mm(W) x23.5mm (H)
  • Item weight:about 62.7g

Environmental Specifications

  • Operating temperature: 0 to 40C
  • Operating humidity: 10% to 90%(Non-condensing)
Повече информация
Manufacturer C-DATA
Напишете вашето мнение
Вие оценявате:C-DATA XPON ONU FD511G-X-F690
Icon Етикет Описание Тип Размер Смъкни
pdf FD511G-X-F690(1GE xPON ONU)datasheet-v2.0.pdf pdf 307.6 KB Смъкни