ISCOM6800-18-A Chassis

4860,00 лв. 4050,00 лв.
Изчерпано количество
SKU
5.7413/OLT
Icon Етикет Описание Тип Размер Смъкни
pdf RC_Datasheet_ISCOM6800_20131211.pdf pdf Смъкни

Шаси ISCOM6800

ISCOM6800 e следващо поколение xPON OLT устройство, което поддържа IEEE802.3ah EPON и ITU-T G.984 GPON стандарти. Проектирано за оператори, то предлага висока плътност на портове и модули за доставка на трипъл плей услуги до дома и офиса. Поддържа голям брой и различни видове Raisecom ONU-та. Резервни захранвания, управляващи и ъплинк модули, гарантират висока надеждност. Модулния дизайн, позволява ниска първоначална инвестиция и предлага по-късно увеличение с нужния капацитет.

Спецификации:

  • Available with mixed pluggable 16xGE, 4x10GE interfaces for uplink and 12PON ports for downlink
  • Support 2xSMC control module supporting real-time redundancy
  • Support up to 1:64 split ratio, 20km transmission distance and 10,752 ONUs per full-load 10U OLT chassis
  • Support upstream wavelength of 1310nm and downstream wavelength of 1490nm
  • Support ITU-T G.8032
  • Support storm control of broadcast, multicast and DLF
  • Support trunk group and Link Aggregation Control Protocol (LACP)
  • Support 1+1 automatic protection and link diagnostic for each PON port
  • Support VLAN, QinQ, QoS, DBA and assured SLA
  • Support IEEE802.3ah/802.1ag, ITU-T Y.1731/G.984
  • Support IGMP, Multicast VLAN Registration (MVR), DHCP and Option 82
  • Support AES-128 encryption and triple churning
  • Hot-swappable redundant power supply
  • SSHv2, Telnet, CLI and SNMP (NView compatible)
Повече информация
Manufacturer Raisecom
Напишете вашето мнение
Вие оценявате:ISCOM6800-18-A Chassis
Icon Етикет Описание Тип Размер Смъкни
pdf RC_Datasheet_ISCOM6800_20131211.pdf pdf Смъкни