Медия конвертор 1000Base SM, 1310nm, SC/PC, 20km

55,40 лв. 46,17 лв.
На склад
SKU
7.2201/MCV
Icon Етикет Описание Тип Размер Смъкни
pdf Media Converter 1000M New Website Version.pdf pdf Смъкни

SC/PC

Qualcomm 8334 chipset

MTU 9000

Повече информация
Manufacturer Next Wave
Напишете вашето мнение
Вие оценявате:Медия конвертор 1000Base SM, 1310nm, SC/PC, 20km
Icon Етикет Описание Тип Размер Смъкни
pdf Media Converter 1000M New Website Version.pdf pdf Смъкни