MUX / DEMUX 1x4 1470,1490,1550,1570nm LC/UPC, COM-SC/APC, ABS, 0.9 mm

244,07 лв. 203,39 лв.
На склад
SKU
7.7123/MUX
Icon Етикет Описание Тип Размер Смъкни
pdf Optical Multiplexer Specifications.pdf pdf 305.2 KB Смъкни
Повече информация
Manufacturer Hi-Tech
Напишете вашето мнение
Вие оценявате:MUX / DEMUX 1x4 1470,1490,1550,1570nm LC/UPC, COM-SC/APC, ABS, 0.9 mm
Icon Етикет Описание Тип Размер Смъкни
pdf Optical Multiplexer Specifications.pdf pdf 305.2 KB Смъкни