MUX/DEMUX 1x8 (1470-1610) min.1470nm, SC/APC, ABS box, LZSH, 2mm, 1.5m

373,69 лв. 311,41 лв.
На склад
SKU
7.71181/LMUX
Icon Етикет Описание Тип Размер Смъкни
pdf Optical Multiplexer Specifications.pdf pdf Смъкни
Повече информация
Manufacturer Hi-Tech
Напишете вашето мнение
Вие оценявате:MUX/DEMUX 1x8 (1470-1610) min.1470nm, SC/APC, ABS box, LZSH, 2mm, 1.5m
Icon Етикет Описание Тип Размер Смъкни
pdf Optical Multiplexer Specifications.pdf pdf Смъкни