MUX/DEMUX 8W (1470-1610) + express, min.1470nm, SC/APC, 1.5m, 2.00mm


За цена ни позвънете или пишете.
На склад
SKU
7.7124/LMUX
Icon Етикет Описание Тип Размер Смъкни
pdf Optical Multiplexer Specifications.pdf pdf 305.2 KB Смъкни
Повече информация
Manufacturer Hi-Tech
Напишете вашето мнение
Вие оценявате:MUX/DEMUX 8W (1470-1610) + express, min.1470nm, SC/APC, 1.5m, 2.00mm
Icon Етикет Описание Тип Размер Смъкни
pdf Optical Multiplexer Specifications.pdf pdf 305.2 KB Смъкни