OTDR

Виж като Решетка Списък

Артикули 1-16 от 19

Настрой низходяща посока
  1. Кутия с оптично влакно 150m, OM3, SC/PC - LC/PC
    Кутия с оптично влакно 150m, OM3, SC/PC - LC/PC SKU#: 7.83002/OFR
  2. Кутия с оптично влакно 150m, OM3, SC/PC - SC/PC
    Кутия с оптично влакно 150m, OM3, SC/PC - SC/PC SKU#: 7.83001/OFR
  3. Кутия с оптично влакно 1000m, SM, SC/PC - SC/APC
    Кутия с оптично влакно 1000m, SM, SC/PC - SC/APC SKU#: 7.8300/OFR
  4. TRM 2.0 Basic License Software - OTDR Trace Viewer +
    TRM 2.0 Basic License Software - OTDR Trace Viewer + SKU#: 7.8385/SOF
    Изчерпано количество
  5. AQ7933 OTDR Emulation Software
    AQ7933 OTDR Emulation Software SKU#: 7.8384/SOF
    Изчерпано количество
  6. OTDR AQ1215F 1310/1550,1650nm, 42/40,37dB SC/APC
    OTDR AQ1215F 1310/1550,1650nm, 42/40,37dB SC/APC SKU#: 7.8328/OTDR
    Изчерпано количество
  7. OTDR AQ1210E 1310/1550,1625nm, 37/35,35dB SC/APC
    OTDR AQ1210E 1310/1550,1625nm, 37/35,35dB SC/APC SKU#: 7.8327/OTDR
  8. OTDR AQ1216F 1310/1550,1650nm, 42/40,40dB, SC/USC
    OTDR AQ1216F 1310/1550,1650nm, 42/40,40dB, SC/USC SKU#: 7.8326/OTDR
    Изчерпано количество
  9. OTDR AQ1210A 1310/1550nm, 37/35dB, SC/USC
    OTDR AQ1210A 1310/1550nm, 37/35dB, SC/USC SKU#: 7.8325/OTDR
    Изчерпано количество
  10. OTDR AQ7283F 1310/1550+1650nm 42/40+40 dB
    OTDR AQ7283F 1310/1550+1650nm 42/40+40 dB SKU#: 7.8310/OTDR
  11. Кутия с оптично влакно 1000m, SM, SC/PC - SC/APC (Noyes FR1-SM-1000)
    Кутия с оптично влакно 1000m, SM, SC/PC - SC/APC (Noyes FR1-SM-1000) SKU#: 7.8300/3511
    Изчерпано количество
  12. Кутия с оптично влакно 500m, SM, SC/PC - SC/APC (Noyes FR1-SM-500)
    Кутия с оптично влакно 500m, SM, SC/PC - SC/APC (Noyes FR1-SM-500) SKU#: 7.8300/3510
  13. OTDR FS200-304 1310/1550/1650 PRO Kit
    OTDR FS200-304 1310/1550/1650 PRO Kit SKU#: 7.8320/OTDR
    Изчерпано количество
  14. Кутия с оптично влакно 150m, SM, SC/PC - SC/APC конектори (Noyes)
    Кутия с оптично влакно 150m, SM, SC/PC - SC/APC конектори (Noyes) SKU#: 7.8300/2189
    Изчерпано количество
  15. OTDR AQ1000 1310/1550nm, 32/30dB, SC/USC, WLN, VLS
    OTDR AQ1000 1310/1550nm, 32/30dB, SC/USC, WLN, VLS SKU#: 7.8323/OTDR
  16. OTDR FS200-304 1310/1550/1650 Plus Kit
    OTDR FS200-304 1310/1550/1650 Plus Kit SKU#: 7.8321/OTDR
    Изчерпано количество
Страница
на страница